12. októbra 2016

Použité materiály

Firma Eliteanglers používa pri výrobe a potlači textilu iba materiály od výrobcov, ktorí spĺňajú certifikáciu používaných materiálov Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar vyrobený iba zo zdravotne nezávadných materiálov. Každý použitý materiál testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo skúma podľa štandardizovaných kritérií. Jedná sa hlavne o mikiny bez zipsu – klokanky, mikiny so zipsom, polokošele a iný textil. Uvedený textil firma Eliteanglers potláča kvalitnými termotransferovými materiálmi od popredného zahraničného výrobcu. Pri týchto materiáloch, ktoré spĺňajú certifikáciu Öko-Tex Standard 100 sa nemusíte báť, že vaša potlač po pár praniach vybledne, popraská alebo stratí svoj lesk.

Kúpou nášho cenovo dostupného tovaru nielen podporíte slovenského výrobcu, ale budete sa cítiť pohodlne, štýlovo a vyniknete ako na rybách, tak aj pri iných voľno časových aktivitách.

Prajeme vám pohodlné nakupovanie a veľa zážitkov pri vode…

Eliteanglers – vaša rybárska móda 🙂

Nezaradené
About admin

Leave a Reply

Vážení zákazníci, momentálne už nepríjmame nové objednávky, nakoľko nevieme garantovať doručenie do Vianoc. Ďakujeme za pochopenie. Želáme pekné sviatky. Eliteanglers Skryť